Sanyo Denki 9GA0812P2H0011 fläkt
SKU:
9GA0812P2H0011
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkant - 80mm L x 80mm H Ball 77,7 CFM (2,18m³/min) 4 trådkablar
Kontakta oss för bulkpris
$26,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 9GA0812P2H0011 |
| Tillverkare: | Sanyo Denki America Inc. |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| Luftflöde: | 77,7 CFM (2,18m³/min) |
| Buller: | 54,0dB(A) |
| Effekt (watt): | 7.08 W |
| RPM: | 8700 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 32,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | San Ace 80 |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 80 mm L x 80 mm H |
| Statiskt tryck: | 1,180 i H2O (294,0 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | PWM-styrning, hastighetssensor (varvtal) |
| Uppsägning: | 4 trådkablar |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | CSA, TUV, UL |
| Beskrivning: | FLÄKT AXIAL 80X32MM 12VDC LEDNING |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkant - 80mm L x 80mm H Ball 77,7 CFM (2,18m³/min) 4 trådkablar |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.590A |
| Spänningsintervall: | 10,2 ~ 13,8 VDC |
| Material - Ram: | Plast |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | 40000 timmar @ 60°C |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
54,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Sanyo Denki 9GA0812P2H0011 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.