Sanyo 9CRA0412P5K03 Fläkt
SKU:
9CRA0412P5K03
Sanyo 9CRA0412P5K03 12V 1,8A 8-trådig fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$16,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Röraxial |
| Modell: | 9CRA0412P5K03 |
| Tillverkare: | Sanyo Denki |
| Bredd: | 56,00 mm |
| Funktioner: | Motroterande, PWM-styrning, varvtalssensor (Tach) |
| Serie: | San Ace 40 |
| Beskrivning: | FLÄKT 40X56MM 12VDC TACH,PWM |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 40 mm L x 40 mm H |
| Andra namn: | 1688-1395 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (obegränsad) |
| Lagertyp: | Boll |
| Godkännanden: | CSA, TUV, UL |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Uppsägning | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Sanyo 9CRA0412P5K03 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.