Sanyo 9CR0612H501 fan
SKU:
9CR0612H501
Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 60mm L x 60mm H Ball 3 Wire Leads
Kontakta oss för bulkpris
$39,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 9CR0612H501 |
| Buller: | – |
| Luftflöde: | – |
| Effekt (watt): | – |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| RPM: | – |
| Uppsägning: | 3 trådkablar |
| Tillverkare: | Sanyo |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 60 mm L x 60 mm H |
| Bredd: | 51,00 mm |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial (dubbel) |
| Funktioner: | Motroterande, Hastighetssensor (Tach) |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | – |
| Godkännande organ: | CSA, TUV, UL |
| Vikt: | – |
| Serie: | San Ace 60 |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | – |
| Material - Blad: | – |
| Livslängd @ Temp: | – |
| Detaljerad beskrivning: | Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 60mm L x 60mm H Ball 3 Wire Leads |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
10,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Sanyo 9CR0612H501 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.