Sanyo Denki 9CR0412S501 fläkt
SKU:
9CR0412S501
Fläkt Tubeaxial (dubbel) 12VDC Fyrkant - 40mm L x 40mm H Boll 3 trådkablar per fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$17,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 9CR0412S501 |
| Tillverkare: | Sanyo Denki America Inc. |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| Luftflöde: | – |
| Buller: | 57,5dB(A) |
| Effekt (watt): | 13.2 W |
| RPM: | 15800 fram, 10600 bak |
| Bredd: | 56,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial (dubbel) |
| Serie: | San Ace 40 |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 40 mm L x 40 mm H |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | Motroterande, skydd mot låst rotor, hastighetssensor (Tach) |
| Uppsägning: | 3 kabelkablar per fläkt |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Godkännande organ: | – |
| Beskrivning: | FLÄKT AXIAL DUBBEL 40X56MM 12VDC |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial (dubbel) 12VDC Fyrkant - 40mm L x 40mm H Boll 3 trådkablar per fläkt |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 1.10A |
| Spänningsintervall: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Material - Ram: | Plast |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | – |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
57,5dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Sanyo Denki 9CR0412S501 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.