Sanyo Denki 9BMB24G201 fläkt
SKU:
9BMB24G201
Fläkt 24VDC Rektangulär/rund - 97,1 mm L x 95 mm H Boll 47,3 CFM (1,32 m³/min) 3 trådkablar
Kontakta oss för bulkpris
$6,66
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 9BMB24G201 |
| Tillverkare: | Sanyo Denki America Inc. |
| Spänning - Nominell: | 24VDC |
| Luftflöde: | 47,3 CFM (1,32m³/min) |
| Buller: | 61,0dB(A) |
| Effekt (watt): | 19.9 W |
| RPM: | 5750 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 33,00 mm |
| Fläkttyp: | Fläkt |
| Serie: | San Ace B97 |
| Storlek / Dimension: | Rektangulär/rund - 97,1 mm L x 95 mm H |
| Statiskt tryck: | 3,052 i H2O (760,0 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | Skydd mot låst rotor, hastighetssensor (tachometer) |
| Uppsägning: | 3 trådkablar |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | cURus, TUV |
| Beskrivning: | FLÄKT FLÄKT 97.1X33MM 24VDC TRÅD |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt 24VDC Rektangulär/rund - 97,1 mm L x 95 mm H Boll 47,3 CFM (1,32 m³/min) 3 trådkablar |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.830A |
| Spänningsintervall: | 12 ~ 26,4 VDC |
| Material - Ram: | Plast |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | 40000 timmar @ 60°C |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
61,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Sanyo Denki 9BMB24G201 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.