ebm-papst 9906 fläkt
SKU:
9906
Fläkt Röraxial 115VAC Fyrkant - 119mm L x 119mm H Boll 79,5 CFM (2,23m³/min) 2 terminaler
Kontakta oss för bulkpris
$18,99
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 9906 |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Spänning - Nominell: | 115VAC |
| Luftflöde: | 79,5 CFM (2,23m³/min) |
| Buller: | 42,0dB(A) |
| Effekt (watt): | 12.00W |
| RPM: | 2850 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 25,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | 9900 |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 119 mm L x 119 mm H |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | – |
| Uppsägning: | 2 plintar |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | CE, CSA, UL, VDE |
| Beskrivning: | FLÄKT AXIAL 119X25MM 115VAC TERM |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Röraxial 115VAC Fyrkant - 119mm L x 119mm H Boll 79,5 CFM (2,23m³/min) 2 terminaler |
| Delstatus: | Föråldrad |
| Nominell strömstyrka (ampere): | – |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | Metall |
| Material - Blad: | Metall |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
42,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst 9906 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.