EBM-Papst 8412NGML fan
SKU:
8412NGML
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 80mm L x 80mm H Sintec 27.0 CFM (0.756m³/min) 2 Wire Leads
Kontakta oss för bulkpris
$12,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 8412NGML |
| Buller: | 19,0dB(A) |
| Luftflöde: | 27,0 CFM (0,756 m³/min) |
| Effekt (watt): | 900 mW |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| RPM: | – |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Tillverkare: | EBM-Papst |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 80 mm L x 80 mm H |
| Bredd: | 25,40 mm |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Sintec |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | – |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | – |
| Godkännande organ: | CE, CSA, UL, VDE |
| Vikt: | 140,61 g (0,31 lb) |
| Serie: | 8400N |
| Nominell strömstyrka (ampere): | – |
| Spänningsintervall: | 8 ~ 15VDC |
| Material - Ram: | Polybutylentereftalat (PBT), glasfiberarmerad |
| Material - Blad: | Polyamid (PA), nylon, glasfiberarmerad |
| Livslängd @ Temp: | – |
| Detaljerad beskrivning: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 80mm L x 80mm H Sintec 27.0 CFM (0.756m³/min) 2 Wire Leads |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
19,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "EBM-Papst 8412NGML fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.