ebm-papst 8412NGH-RS0 Fläkt
SKU:
8412NGH-RS0
ebm-papst 8412NGH-RS0 DC-fläkt 12V 80x80x25mm 46,5CFM 37dBA 2,8W 3600RPM Kontakt
Kontakta oss för bulkpris
$26,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 8412NGH-RS0 |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 12 V |
| Luftflöde: | 46,5 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 3,2 x 3,2 tum ; 80 x 80 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1 tum ; 26 mm |
| Lagertyp: | Ärm |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Material: | Plast |
| Maximal driftstemperatur: | 70 ¡ãC |
| Lägsta driftstemperatur: | -20 ¡ãC |
| Bullernivå: | 37 dBA |
| Effektklassning: | 2.8 W |
| Serie: | Plug and Play-serien |
| Storlek: | 3,2 x 1 (80 x 25) In. (mm) |
| Hastighet: | 3600 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | Ansluten |
| Typ: | Fyrkant |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
37 dBA |
| Luftflöde |
46,5 CFM |
| Kraft |
2.8 W |
| Spänning |
12 V |
| Varvtal per minut |
3600 VARV PER MINUT |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst 8412NGH-RS0 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.