ebmpapst 712F Fläkt
SKU:
712F
Kontakta oss för bulkpris
$23,76
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | EBM-Papst |
| Buller: | 38 dBA |
| Spänning:: | 12V |
| Kraft: | 1.7W |
| Varvtal (RPM): | 5300 |
| Luftflöde: | 25,9 CFM (0,733 m?/min) |
| Fläkttyp: | Axiell |
| Nuvarande: | 140 mA |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Uppsägning: | 2 trådar |
| Lager: | Sintec |
| Form: | Fyrkant |
| Serie: | 700F |
| Blad_material: | Polyamid (PA), glasfiberförstärkt |
| Ram_material: | Polybutylentereftalat (PBT), Fiberg |
| Storlek: | 70 mm x 70 mm x 15 mm |
| Tillverkare: | EBM-Papst |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
38 dBA |
| Luftflöde |
25,9 CFM (0,733 m?/min) |
| Kraft |
1.7W |
| Spänning |
12(V) |
| Varvtal per minut |
5300 |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebmpapst 712F Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.