Ebmpapst 7118N Fläkt
SKU:
7118N
EBM-Papst 7118N 48V 12W 2tråds fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$60,84
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Röraxial |
| Modell: | 7118N |
| RPM: | 2850 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Bredd: | 38,00 mm |
| Luftflöde: | 212,0 CFM (5,94m³/min) |
| Funktioner: | – |
| Serie: | 7100N |
| Statiskt tryck: | – |
| Buller: | 55,0 dB(A) |
| Beskrivning: | FLÄKT AXIAL 150X38MM 48VDC TRÅD |
| Spänning - Nominell: | 48 VDC |
| Storlek / Dimension: | Rund - 150 mm dia |
| Andra namn: | 381-3003 7118N-ND |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (obegränsad) |
| Lagertyp: | Boll |
| Godkännanden: | CE, CSA, UL, VDE |
| Spänningsintervall: | 24 ~ 60VDC |
| Effekt (watt): | 12.00W |
| Driftstemperatur: | -13 ~ 162掳F (-25 ~ 72掳C) |
| Material - Ram: | Aluminium |
| Material - Blad: | Aluminium |
| Livslängd @ Temp: | 80000 Timmar @ 40掳C |
| Ingressskydd: | – |
| Nuvarande betyg: | – |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Uppsägning | |
| Buller |
55,0 dB(A) |
| Luftflöde |
212,0 CFM (5,94m³/min) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Ebmpapst 7118N Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.