ebmpapst 6424M fläkt
SKU:
6424M
Kontakta oss för bulkpris
$47,33
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | EBM-Papst |
| Buller: | 52 dBA |
| Spänning:: | 24V |
| Kraft: | 12W |
| Varvtal (RPM): | 2850 |
| Luftflöde: | 206 CFM (5,833 m?/min) |
| Fläkttyp: | Axiell |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Lager: | Boll |
| Form: | Rektangulär |
| Ram_material: | Gjuten aluminium |
| Storlek: | 172 mm x 150 mm x 50 mm |
| Tillverkare: | EBM-Papst |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebmpapst 6424M Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.