Ebmpapst 6314N/2HHP fan
SKU:
6314N/2HHP
Fläkt Tubeaxial 24VDC Rund - 171,5mm Dia Boll 318,1 CFM (8,91m³/min) 3 trådar
Kontakta oss för bulkpris
$71,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 6314N/2HHP |
| Buller: | – |
| Luftflöde: | 318,1 CFM (8,91 m³/min) |
| Effekt (watt): | 30 W |
| Spänning - Nominell: | 24VDC |
| RPM: | 4000 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 3 trådkablar |
| Tillverkare: | Ebmpapst |
| Storlek / Dimension: | Rund - 171,5 mm dia |
| Bredd: | 51,00 mm |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | Larmsensor, Hastighetssensor (Tach) |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | CSA, VDE, UL |
| Vikt: | – |
| Serie: | 6314N |
| Nominell strömstyrka (ampere): | – |
| Spänningsintervall: | 16 ~ 36VDC |
| Material - Ram: | Aluminium |
| Material - Blad: | Polyamid (PA), nylon, glasfiberarmerad |
| Livslängd @ Temp: | Varierar beroende på temperatur |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 24VDC Rund - 171,5mm Dia Boll 318,1 CFM (8,91m³/min) 3 trådar |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
10,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Ebmpapst 6314N/2HHP fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.