ebmpapst 614NGL Fläkt
SKU:
614NGL
Kontakta oss för bulkpris
$14,26
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | ebm-papst Inc. |
| Buller: | 16,0 dB(A) |
| Spänning:: | 24VDC |
| Varvtal (RPM): | 2500 VARV PER MINUT |
| Luftflöde: | 12,4 CFM (0,347 m?/min) |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Bredd: | 25,40 mm |
| Funktioner: | – |
| Serie: | 600NG |
| Statiskt tryck: | – |
| Beskrivning: | FLÄKT AXIAL 60X25,4MM 24VDC TRÅD |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 60 mm L x 60 mm H |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (obegränsad) |
| Lagertyp: | Sintec |
| Godkännanden: | CE, CSA, UL, VDE |
| Spänningsintervall: | 18 ~ 28VDC |
| Effekt (watt): | 1.00W |
| Driftstemperatur: | -4 ~ 158¡ãF (-20 ~ 70¡ãC) |
| Material - Ram: | Polybutylentereftalat (PBT), glasfiberarmerad |
| Material - Blad: | Polyamid (PA), nylon, glasfiberarmerad |
| Livslängd @ Temp: | 80000 timmar @ 40¡ãC |
| Ingressskydd: | – |
| Nuvarande betyg: | – |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
16,0 dB(A) |
| Luftflöde |
12,4 CFM (0,347 m?/min) |
| Spänning |
24VDC |
| Varvtal per minut |
2500 VARV PER MINUT |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebmpapst 614NGL Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.