ebmpapst 612NGH Fläkt
SKU:
612NGH
Kontakta oss för bulkpris
$8,05
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | ebm-papst Inc. |
| Buller: | 40,0 dB(A) |
| Spänning:: | 12 VDC |
| Luftflöde: | 24,0 CFM (0,672 m?/min) |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Bredd: | 25,40 mm |
| Funktioner: | – |
| Serie: | 600 |
| Statiskt tryck: | – |
| Beskrivning: | FLÄKT AXIAL 60X25.4MM 12VDC TRÅD |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 60 mm L x 60 mm H |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (obegränsad) |
| Lagertyp: | Boll |
| Godkännanden: | – |
| Spänningsintervall: | 6 ~ 15VDC |
| Effekt (watt): | 2.50W |
| Driftstemperatur: | – |
| Material - Ram: | Polybutylentereftalat (PBT), glasfiberarmerad |
| Material - Blad: | Polyamid (PA), Nylon |
| Livslängd @ Temp: | – |
| Ingressskydd: | – |
| Nuvarande betyg: | – |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
40,0 dB(A) |
| Luftflöde |
24,0 CFM (0,672 m?/min) |
| Spänning |
12 VDC |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebmpapst 612NGH Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.