612N/2ME fläkt
SKU:
612N/2ME
Kontakta oss för bulkpris
€17,67
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 612N/2ME |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| Luftflöde: | 20,6 CFM (0,577 m³/min) |
| Buller: | 35,0dB(A) |
| Effekt (watt): | 800 mW |
| RPM: | 4100 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 25,40 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | 600N |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 60 mm L x 60 mm H |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | Hastighetssensor (Tach) |
| Uppsägning: | 3 trådkablar |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) |
| Godkännande organ: | – |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
35,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "612N/2ME fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
€26,46
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
€10,79
SKU:
AD0412HB-C5B
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
€182,93
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
€23,92
SKU:
AD1212UB-A31GL

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.