Adafruit 6120 fläkt
SKU:
6120
Fläkt Tubeaxial 5VDC Fyrkant - 70mm L x 70mm H Rektangulärt kontaktdon med 2 lägen
Kontakta oss för bulkpris
$13,49
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 6120 |
| Tillverkare: | Adafruit Industries LLC |
| Spänning - Nominell: | 5 VDC |
| Luftflöde: | – |
| Buller: | – |
| Effekt (watt): | – |
| RPM: | – |
| Bredd: | 25,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | – |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 70 mm L x 70 mm H |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | – |
| Funktioner: | – |
| Uppsägning: | Rektangulärt kontaktdon med 2 lägen |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | – |
| Godkännande organ: | CE, CSA, UR, VDE |
| Beskrivning: | 5V FYRKANTIG USB-FLÄKT - 7 CM |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 5VDC Fyrkant - 70mm L x 70mm H Rektangulärt kontaktdon med 2 lägen |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.200A |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | – |
| Material - Blad: | – |
| Livslängd @ Temp: | – |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
10,5dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Adafruit 6120 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.