ebm-papst 4650X fläkt
SKU:
4650X
ebm-papst 4650X AC-fläkt 230V 120x120x38mm 106CFM 18W 50dBA Terminaler
Kontakta oss för bulkpris
$36,52
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 4650X |
| Fläkttyp: | AC |
| Spänningsklassning: | 230 V |
| Luftflöde: | 106 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 4,7 x 4,7 tum ; 120 x 120 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1,5 tum ; 38 mm |
| Lagertyp: | Sintec |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Frekvens: | 50 Hz ; 60 GHz |
| Material: | Metall |
| Maximal driftstemperatur: | 60 ¡ãC |
| Bullernivå: | 50 dBA |
| Effektklassning: | 18 W |
| Rotation: | CW Examen(er) |
| Serie: | 4600-serien |
| Storlek: | 4,7 x 1,5 (120 x 38) tum (mm) |
| Uppsägning: | Plintar |
| Typ: | Fyrkant |
| Vikt: | 1,19 kg |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst 4650X Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.