ebm-papst 4414L fläkt
SKU:
4414L
ebm-papst 4414L DC-fläkt 24V 120x120x38mm 88,3CFM 2,5W 37dBA Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$30,10
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 4414L |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 24 V |
| Luftflöde: | 88,28 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 4,7 x 4,7 tum ; 120 x 120 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1,5 tum ; 38 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Nuvarande betyg: | 0.1 A |
| Material: | Plast |
| Maximal driftstemperatur: | 70 ¡ãC |
| Bullernivå: | 37 dBA |
| Effektklassning: | 2.4 W |
| Rotation: | CW Examen(er) |
| Serie: | 4400-serien |
| Storlek: | 4,7 x 1,5 (120 x 38) tum (mm) |
| Hastighet: | 2700 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Typ: | Axiell |
| Vikt: | 270 g |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
37 dBA |
| Luftflöde |
88,28 CFM |
| Kraft |
2.4 W |
| Spänning |
24 V |
| Varvtal per minut |
2700 VARV PER MINUT |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst 4414L Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.