ebmpapst 424JH fläkt
SKU:
424JH
Kontakta oss för bulkpris
$34,08
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | ebm-papst Inc. |
| Buller: | 54,0 dB(A) |
| Spänning:: | 24VDC |
| Varvtal (RPM): | 17200 VARV PER MINUT |
| Luftflöde: | 22,4 CFM (0,627 m?/min) |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Bredd: | 28,00 mm |
| Funktioner: | – |
| Serie: | 420J |
| Statiskt tryck: | – |
| Beskrivning: | FLÄKT AXIELL 24VDC 40X28MM 22,4CFM |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 40 mm L x 40 mm H |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (obegränsad) |
| Lagertyp: | Boll |
| Godkännanden: | CSA, UL, VDE |
| Spänningsintervall: | 16 ~ 26,4VDC |
| Effekt (watt): | 7.08W |
| Driftstemperatur: | -4 ~ 149¡ãF (-20 ~ 65¡ãC) |
| Material - Ram: | Polybutylentereftalat (PBT), glasfiberarmerad |
| Material - Blad: | Polyamid (PA), nylon, glasfiberarmerad |
| Livslängd @ Temp: | 60000 timmar @ 20¡ãC |
| Ingressskydd: | – |
| Nuvarande betyg: | – |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
54,0 dB(A) |
| Luftflöde |
22,4 CFM (0,627 m?/min) |
| Spänning |
24VDC |
| Varvtal per minut |
17200 VARV PER MINUT |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebmpapst 424JH Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.