ebmpapst 4114N/2XH Fläkt
SKU:
4114N/2XH
Kontakta oss för bulkpris
$17,08
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 4114N/2XH |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Spänning - Nominell: | 24VDC |
| Luftflöde: | 139,5 CFM (3,91 m³/min) |
| Buller: | 60,0dB(A) |
| Effekt (watt): | 11 W |
| RPM: | 4400 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 38,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | 4100N |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 119 mm L x 119 mm H |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | Hastighetssensor (Tach) |
| Uppsägning: | 3 trådkablar |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | -22 ~ 131°F (-30 ~ 55°C) |
| Godkännande organ: | – |
| Beskrivning: | FLÄKT AXIAL 119X38MM 24VDC LEDNING |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 24VDC Square - 119mm L x 119mm H Ball 139,5 CFM (3,91m³/min) 3 trådar |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.460A |
| Spänningsintervall: | 12 ~ 25VDC |
| Material - Ram: | Aluminium |
| Material - Blad: | Polyamid (PA), nylon, glasfiberarmerad |
| Livslängd @ Temp: | 70000 timmar @ 40°C |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Kraft |
18W |
| Spänning |
26V |
| Varvtal per minut |
2600 |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebmpapst 4114N/2XH Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.