ebm-papst 3660 fläkt
SKU:
3660
Fläkt Röraxial 115/230VAC Fyrkant - 92mm L x 92mm H Sintec 46,0 CFM (1,29m³/min) 2 trådar
Kontakta oss för bulkpris
$9,45
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 3660 |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Spänning - Nominell: | 115/230VAC |
| Luftflöde: | 46,0 CFM (1,29 m³/min) |
| Buller: | 39,0dB(A) |
| Effekt (watt): | 12.00W |
| RPM: | 2650 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 38,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | 3000 |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 92 mm L x 92 mm H |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Sintec |
| Funktioner: | Dubbel spänning |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | – |
| Godkännande organ: | – |
| Beskrivning: | FLÄKT AXIELL 92X38MM 115/230VAC |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Röraxial 115/230VAC Fyrkant - 92mm L x 92mm H Sintec 46,0 CFM (1,29m³/min) 2 trådar |
| Delstatus: | Föråldrad |
| Nominell strömstyrka (ampere): | – |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | Metall |
| Material - Blad: | Metall |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
39,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst 3660 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.