NMB 3106KL-04W-B30-B02 fläkt
SKU:
3106KL-04W-B30-B02
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkant - 80mm L x 80mm H Boll 23,3 CFM (0,652m³/min) 2 trådar
Kontakta oss för bulkpris
$6,66
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 3106KL-04W-B30-B02 |
| Buller: | 26,0dB |
| Luftflöde: | 23,3 CFM (0,652 m³/min) |
| Effekt (watt): | 1.32 W |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| RPM: | 2200 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Tillverkare: | NMB |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 80 mm L x 80 mm H |
| Bredd: | 15,00 mm |
| Statiskt tryck: | 0,064 i H2O (16,0 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | – |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Godkännande organ: | – |
| Vikt: | 50,35 g (0,111 lb) |
| Serie: | 3106KL |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.110A |
| Spänningsintervall: | 6 ~ 13,8VDC |
| Material - Ram: | Plast |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | 70000 timmar @ 25°C |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkant - 80mm L x 80mm H Boll 23,3 CFM (0,652m³/min) 2 trådar |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
26,0dB |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "NMB 3106KL-04W-B30-B02 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.