Kendall Howard 1908-3-001-01 fläkt
SKU:
1908-3-001-01
Fläkt Tubeaxial 115VAC Fyrkant - 119,5 mm L x 119,5 mm H Boll 78,0 CFM (2,18 m³/min) Sladd och stickpropp
Kontakta oss för bulkpris
$18,99
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 1908-3-001-01 |
| Tillverkare: | Kendall Howard |
| Spänning - Nominell: | 115VAC |
| Luftflöde: | 78,0 CFM (2,18m³/min) |
| Buller: | – |
| Effekt (watt): | – |
| RPM: | – |
| Bredd: | 25,40 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | – |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 119,5 mm L x 119,5 mm H |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | Kit |
| Uppsägning: | Sladd och kontakt |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | – |
| Godkännande organ: | – |
| Beskrivning: | FLÄKTMONTERINGSSATS |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 115VAC Fyrkant - 119,5 mm L x 119,5 mm H Boll 78,0 CFM (2,18 m³/min) Sladd och stickpropp |
| Delstatus: | Aktiv |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.200A |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | – |
| Material - Blad: | – |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
10,7 dBA |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Kendall Howard 1908-3-001-01 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.