Comair Rotron 19031088A fläkt
SKU:
19031088A
Fläkt Tubeaxial 48VDC Rund - 172mm Dia Boll 205,0 CFM (5,74m³/min) 2 terminaler
Kontakta oss för bulkpris
$6,66
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 19031088A |
| Buller: | 49,8dB(A) |
| Luftflöde: | 205,0 CFM (5,74m³/min) |
| Effekt (watt): | 19 W |
| Spänning - Nominell: | 48 VDC |
| RPM: | 3125 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 2 plintar |
| Tillverkare: | Comair Rotron |
| Storlek / Dimension: | Rund - 172 mm dia |
| Bredd: | 50,80 mm |
| Statiskt tryck: | 0,615 i H2O (153,2 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | – |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | – |
| Vikt: | 861,8 g (1,9 lbs) |
| Serie: | Patriot |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.380A |
| Spänningsintervall: | 24 ~ 56VDC |
| Material - Ram: | Aluminium |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | 75000 timmar @ 40°C |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 48VDC Rund - 172mm Dia Boll 205,0 CFM (5,74m³/min) 2 terminaler |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
49,8dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Comair Rotron 19031088A fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.