Comair Rotron 19026165A fläkt
SKU:
19026165A
Fläkt Röraxial 115VAC Rund - 179mm Dia Boll 245,0 CFM (6,86m³/min) 2 terminaler
Kontakta oss för bulkpris
$6,66
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 19026165A |
| Tillverkare: | Comair Rotron |
| Spänning - Nominell: | 115VAC |
| Luftflöde: | 245,0 CFM (6,86m³/min) |
| Buller: | – |
| Effekt (watt): | 20.00W |
| RPM: | 3200 VARV/MIN |
| Bredd: | 63,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | Fjäder |
| Storlek / Dimension: | Rund - 179 mm dia |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | – |
| Uppsägning: | 2 plintar |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | – |
| Godkännande organ: | – |
| Beskrivning: | FLÄKT AXIELL 179X63MM 115VAC FF113 |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Röraxial 115VAC Rund - 179mm Dia Boll 245,0 CFM (6,86m³/min) 2 terminaler |
| Delstatus: | Föråldrad |
| Nominell strömstyrka (ampere): | – |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | – |
| Material - Blad: | – |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
10,7 dBA |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Comair Rotron 19026165A fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.