Comair Rotron 17002182A fläkt
SKU:
17002182A
Fläkt röraxial 110/120VAC rund - 220 mm diameter boll 578,0 CFM (16,18 m³/min) 2 trådar
Kontakta oss för bulkpris
$58,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 17002182A |
| Tillverkare: | Comair Rotron |
| Spänning - Nominell: | 110/120VAC |
| Luftflöde: | 578,0 CFM (16,18m³/min) |
| Buller: | 72,0dB(A) |
| Effekt (watt): | 130W |
| RPM: | 2800 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 71,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | CRB220A |
| Storlek / Dimension: | Rund - 220 mm dia |
| Statiskt tryck: | 2,550 i H2O (635,2 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | Termiskt överbelastningsskydd (TOP) |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Ingressskydd: | IP54 - dammskyddad, vattentålig |
| Driftstemperatur: | -22 ~ 140°F (-30 ~ 60°C) |
| Godkännande organ: | CE, UL |
| Beskrivning: | CRB220A1B2800 AC CENTRIFUGALFLÄKT |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt röraxial 110/120VAC rund - 220 mm diameter boll 578,0 CFM (16,18 m³/min) 2 trådar |
| Delstatus: | Aktiv |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 1.10A |
| Spänningsintervall: | 108 ~ 132VAC |
| Material - Ram: | Aluminium |
| Material - Blad: | Plast |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
72,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Comair Rotron 17002182A fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.