Sanyo 109R0812H4D011 Fläkt
SKU:
109R0812H4D011
Kontakta oss för bulkpris
$24,61
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Sanyo |
| Buller: | 29 dBA |
| Spänning:: | 12V |
| Varvtal (RPM): | 2900 |
| Luftflöde: | 36,37 CFM (1,03 m?/min) |
| Fläkttyp: | Axiell |
| Nuvarande: | 0.13A |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Uppsägning: | 3 trådar |
| Serie: | R |
| Ram_material: | Polybutylentereftalat (PBT) |
| Storlek: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Tillverkare: | Sanyo |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
29 dBA |
| Luftflöde |
36,37 CFM (1,03 m?/min) |
| Spänning |
12(V) |
| Varvtal per minut |
2900 |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Sanyo 109R0812H4D011 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.