Sanyo 109L0624S4D01 fan
SKU:
109L0624S4D01
Fläkt Tubeaxial 24VDC Square - 60mm L x 60mm H Ball 3 Wire Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$40,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 109L0624S4D01 |
| Buller: | 33,0dB(A) |
| Luftflöde: | – |
| Effekt (watt): | – |
| Spänning - Nominell: | 24VDC |
| RPM: | 4600 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 3 trådkablar |
| Tillverkare: | Sanyo |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 60 mm L x 60 mm H |
| Bredd: | 25,00 mm |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | Sensor för låst rotor |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | – |
| Vikt: | – |
| Serie: | San Ace 60 |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.080A |
| Spänningsintervall: | 20,4 ~ 27,6 VDC |
| Material - Ram: | Aluminium |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | – |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 24VDC Square - 60mm L x 60mm H Ball 3 Wire Ledningar |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
33,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Sanyo 109L0624S4D01 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.