NMB 06025VA-24Q-CA-00 fläkt
SKU:
06025VA-24Q-CA-00
Fläkt Tubeaxial 24VDC Fyrkant - 60mm L x 60mm H Boll 39,2 CFM (1,10m³/min) 2 trådkablar
Kontakta oss för bulkpris
$13,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 06025VA-24Q-CA-00 |
| Tillverkare: | NMB Technologies Corporation |
| Spänning - Nominell: | 24VDC |
| Luftflöde: | 39,2 CFM (1,10m³/min) |
| Buller: | 54,0dB |
| Effekt (watt): | 6.5 W |
| RPM: | 9200 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 25,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | 06025VA |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 60 mm L x 60 mm H |
| Statiskt tryck: | 0,980 i H2O (244,0 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | – |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Ingressskydd: | IP69K - dammtät, vattenstrålar för höga temperaturer, vattentät |
| Driftstemperatur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | – |
| Beskrivning: | FLÄKT AXIAL 60X25MM 24VDC TRÅD |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 24VDC Fyrkant - 60mm L x 60mm H Boll 39,2 CFM (1,10m³/min) 2 trådkablar |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.270A |
| Spänningsintervall: | 10 ~ 27,6 VDC |
| Material - Ram: | Plast |
| Material - Blad: | Plast |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
54,0dB |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "NMB 06025VA-24Q-CA-00 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.